Výhody nákupu u nás

PROČ NAKUPOVAT U NÁS
Děkujeme za návštěvu naší stránky a Váš zájem. V první řadě chceme poukázat na to, že Vaše spokojenost je pro nás nejdůležitější, takže uděláme vše pro to, abyste s našimi službami a zejména výrobky byli spokojeni. Pokud máte jakékoliv dotazy, prosím neváhejte nás kontaktovat, rádi a ochotně Vám zodpovíme každý dotaz, příp. poradíme a pomůžeme.
 
 
► NA VÝBĚR JE 14 DRUHŮ PÍSMA V CENĚ, BEZ dalších příplatků.
 
 
► Na přívěsku NEMUSÍ BÝT JEN JMÉNO, MŮŽE JÍT O JAKÝKOLIV TEXT PODLE PŘÁNÍ. JE MOŽNÉ VYROBIT AJ DVĚ JMÉNA (SLOVA) POD SEBOU.
 
► K přívěsku dodělat JAKÝKOLI SYMBOL DLE PŘÁNÍ (např. srdíčko, kvítek, motýl, medvídek, vločka, houslový klíč, playboy, korunka a různé jiné podle fantazie zákazníků) příp. vsadíme PRAVÉ zirkony.
 
► JEDNÁ SE O RUČNÍ VÝROBU, CO ZVYŠUJE HODNOTU šperků. KAŽDÝ JEDEN PŘÍVĚSEK JE JEDINEČNÝ, zhotovený RUČNĚ NA ZAKÁZKU DLE KONKRÉTNÍCH PŘEDSTAV KAŽDÉHO ZÁKAZNÍKA.
 
► V PŘÍPADĚ ZÁJMU zašleme ZÁKAZNÍKOVI ZDARMA GRAFICKÉ NÁVRHY.
 
► GARANTUJEME NEJVYŠŠÍ KVALITU STŘÍBRA I ODBORNÉHO zhotovení.
 
► 24 MĚSÍČNÍ ZÁRUKA A POZÁRUČNÍ SERVIS.
 
► SNAŽÍME SA, ABYSTE MĚLI MOŽNOST prověřit si NAŠI DŮVĚRYHODNOST:
- Hodnocení zákazníků na naší stránce nevkládáme dodatečně my, píšete jejich vy a svým názorem může přispět každý, nakolik vepisování do hodnocení je veřejně přístupné každému.
- Navštivte naši stránku na FACEBOOKU, kde máme velké množství fanoušků, příp. se podívejte do naší historie. Rovněž je možné si ve fotogalerii podívat velké množství do detailu nafocených výrobků: https://www.facebook.com/silvernamesCZ
 
 

Proč vyžadujeme platbu předem a není možná dobírka?

Internetový obchod s jedinečnými výrobky vyrobenými podle představ zákazníka má svá specifika, kterými se odlišuje od obchodování s průmyslově vyráběným zbožím.
 
Každý předmět vyrábíme na objednávku dle konkrétních představ zákazníka a každý zákazník chce řetízek jedinečný, každý si vybere jiné jméno, přezdívku, typ písma, symbol (srdíčko, medvídek apod.).. Takto objednané a vyrobený šperk je jedinečný a v podstatě pro jiného zákazníka neprodejný.
 
Bohužel, v minulosti se nám stávalo, že mnozí návštěvníci internetu dělali objednávky pouze ze zábavy, na cizí, resp. vymyšlené jména a adresy, příp. si dobírku nepřevzali. Objednávku na naší webstránce může vyplnit kdokoli, nemáme možnost si ověřit pravdivost údajů a skutečný zájem. Pošta nám vracela zásilky jako nedoručitelné, případně nám jejich vrátila po třítýdenním uložení zásilky na poště. Tak nám vznikaly náklady na výrobu realizovaných neprodaných šperků a dvojnásobné poštovné. Abychom tyto ztráty nemuseli kompenzovat na úkor seriózních zákazníků zvyšováním ceny, rozhodli jsme se pro platbu předem.
 
Zákazníci mají možnost prověřit si naši serióznost tím, že máme zveřejněné obchodní údaje, na naší webové stránce máme zveřejněno volně vkladatelů hodnocení zákazníků a na FACEBOOKU dlouhou historii a velké množství fanoušků.
 
Pevně ​​věříme, že naše důvody pochopíte a pokud máte seriózní zájem, nebude pro Vás problém objednávku zaplatit předem bankovním převodem, příp. poštovní poukázkou.
 
Předem děkujeme za důvěru a nákup u nás.
 
www.jmenojakosperk.cz